Rozšiřovací podložky 20mm 5/100-57,1 (šrouby M14x1,5)(SCC 13237) 2ks

Made in Germany
Obrázek (2)
-10 %
Obrázek (2)
Obrázek (1)
Obrázek
Běžná cena s DPH 4 322 Kč 3 890 Kč 3 215 Kč bez DPH
Skladem u výrobce 7x sada

KódA20981EAN4250513405786Hmotnost1,97 kg

Rozšiřovací podložky pro litá kola vylepší celkový vzhled nejen Vašeho osobního automobilu, SUV nebo offroadu, ale i dodávky nebo karavanu. Aplikační tabulky použití najdete v levém menu DLE ZNAČKY AUTOMOBILŮ nebo v našem katalogu Alutechnik v horním menu ve složce KE STAŽENÍ.

Rozšiřovací podložky značky SCC jsou vyrobené v Německu, mají homologace TÜV Austria a schválení Ministerstva dopravy ČR k provozu na pozemních komunikacích. Uvedená cena je za sadu 2 ks podložek na jednu nápravu. Podložky jsou vyrobeny z lehké, ale vysoce pevné slitiny hliníku a magnesia.

Rozšiřovací podložky se středěním (system 4) se k náboji kola upevňují pomocí šroubů které jsou k sadě podložek dodávány zdarma. Disk kola se pak montuje původními kolovými šrouby.

POZOR: Před montáží podložek system 4 o šířce 20mm nejdříve nasadíme podložku do disku kola a do kola zasuneme původní kolový šroub. Tento šroub nesmí přečnívat, naopak musí být minimálně o 2mm kratší než je dosedací plocha podložky na náboj viz. Montážní návod na straně 5.
V opačném případě se kolový šroub při montáži na auto zastaví o náboj dřív než dojde k úplnému utažení kola. Následně může při jízdě dojít k vytržení závitu v podložce, v krajním případně k uvolnění a upadnutí kola při jízdě. Levnější a bezproblémová varianta je v tomto případě system 2, tedy průchozí podložka a delší kolové šrouby.

Při montáži podložek svépomocí je nutné vždy dodržet správný montážní postup dle návodu, který je ke každé sadě podložek přiložen.

Obrázek (2)Obrázek (2)
Obrázek (1)Obrázek (1)
ObrázekObrázek
PopisObrázkyKe staženíAlternativyRozsah použití
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies