telefon

Zavolejte nám:
+420 602 554 510

otevírací doba

Otevírací doba:
PO - PÁ 8:00 - 18:00, *SO 9:00 - 13:00
*(duben, květen, říjen, listopad, prosinec)

file-text cart profile
Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o skutečnosti, že i v době koronavirové epidemie je Vám pneuservis MAKO CAR plně k dispozici ve standardní otevírací době. Na přezutí letních pneumatik se můžete objednávat v internetovém kalendáři na našich webových stránkách nebo telefonicky.
Rádi bychom Vás dále informovali, že naše firma přijala opatření, kterými se snažíme zabránit šíření případné nákazy mezi zaměstnanci pneuservisu i zákazníky. Proto bychom Vás rádi upozornili na skutečnost, kterou je omezení vstupu zákazníků na prodejnu a showroom. Vyčkejte, prosím, před prodejnou na příchod prodejců nebo nás kontaktujte z parkoviště telefonicky na čísle 602 554 510. Zakryjte si obličej rouškou nebo jiným krycím prvkem. Klíče od vozidla nevkládejte zaměstnancům do rukou. Se svým vozem na pokyn mechaniků najíždíte sami na hever a následně opouštíte servis. Po dobu přezouvání Vašeho vozu vyčkejte, prosím, na parkovišti nebo v blízkém okolí. V případě nepříznivého počasí doporučujeme volbu teplého, nepromokavého oblečení. Nedotýkejte se ploch častých kontaktů, jakými jsou např. kliky u dveří. Není v našich silách po každém kontaktu tyto plochy desinfikovat. Upřednostňujeme bezkontaktní platby. V případě platby hotovostí nás, prosím, předem upozorněte. Na požádání Vám rovněž rádi poskytneme ochranné rukavice.
Děkujeme za respektování přijatých opatření a těšíme se na Vaši návštěvu,
Váš MAKO CAR tým.

Pneuservis

Demontáž a montáž pneumatik provádíme na kvalitních strojích německé výroby Hofmann s podpůrným ramenem a automatickou hlavou. Běžně přezouváme kola extrémních rozměrů, pneumatiky se systémem Runflat nebo sportovní automobily které mají pneumatiky s nízkým profilem a hodně široké, např. Ferrari, Lamborghini nebo Chevrolet Corvette.

U nás máte jistotu kvality a správné montáže a to vše za velice příznivé ceny.

Vyvážení provádíme na kvalitních vyvažovačkách německé výroby Hofmann s automatickým načtením velikosti ráfku a přesným umístěním závaží. Tento plně automatický systém eliminuje možné chyby pracovníka při vyvážení. Spolu se speciálním upínáním kola Haweka se jedná o nejlepší způsob správného vyvážení bez následných reklamací i u extrémně velkých a širokých kol. Závaží používáme v top kvalitě, také německé výroby sladěné i barevně s barvou disku a ukryté za loukotí, takže ve většině případů ani není vidět.

U systémů s kontrolou tlaku pomocí senzorů TPMS (tire pressure monitoring system) provádíme u všech takto vybavených vozů kompletní diagnostiku senzorů, resetování a spárování s automobilem. Vedeme skladem senzory pro všechny značky a modely aut. Jejich programování provádíme na počkání. Jsme držiteli certifikátu o absolvování odborného školení o měření a monitorování tlaku pneumatik. Pro lepší funkci systému hustíme pneumatiky vždy dusíkem.