telefon

Zavolejte nám:
+420 602 554 510

otevírací doba

Otevírací doba:
PO - PÁ 8:00 - 18:00, *SO 9:00 - 13:00
*(duben, květen, říjen, listopad, prosinec)

file-text cart profile

Pneuservis

Demontáž a montáž pneumatik provádíme na kvalitních strojích německé výroby Hofmann s podpůrným ramenem a automatickou hlavou. Běžně přezouváme kola extrémních rozměrů, pneumatiky se systémem Runflat nebo sportovní automobily které mají pneumatiky s nízkým profilem a hodně široké, např. Ferrari, Lamborghini nebo Chevrolet Corvette.

U nás máte jistotu kvality a správné montáže a to vše za velice příznivé ceny.

Vyvážení provádíme na kvalitních vyvažovačkách německé výroby Hofmann s automatickým načtením velikosti ráfku a přesným umístěním závaží. Tento plně automatický systém eliminuje možné chyby pracovníka při vyvážení. Spolu se speciálním upínáním kola Haweka se jedná o nejlepší způsob správného vyvážení bez následných reklamací i u extrémně velkých a širokých kol. Závaží používáme v top kvalitě, také německé výroby sladěné i barevně s barvou disku a ukryté za loukotí, takže ve většině případů ani není vidět.

U systémů s kontrolou tlaku pomocí senzorů TPMS (tire pressure monitoring system) provádíme u všech takto vybavených vozů kompletní diagnostiku senzorů, resetování a spárování s automobilem. Vedeme skladem senzory pro všechny značky a modely aut. Jejich programování provádíme na počkání. Jsme držiteli certifikátu o absolvování odborného školení o měření a monitorování tlaku pneumatik. Pro lepší funkci systému hustíme pneumatiky vždy dusíkem.