telefon

Zavolejte nám:
+420 602 554 510

otevírací doba

Otevírací doba:
PO - PÁ 8:00 - 18:00, *SO 9:00 - 13:00
*(duben, květen, říjen, listopad, prosinec)

file-text cart profile
Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o skutečnosti, že i v době koronavirové epidemie je Vám pneuservis MAKO CAR plně k dispozici ve standardní otevírací době. Na přezutí letních pneumatik se můžete objednávat v internetovém kalendáři na našich webových stránkách nebo telefonicky.
Rádi bychom Vás dále informovali, že naše firma přijala opatření, kterými se snažíme zabránit šíření případné nákazy mezi zaměstnanci pneuservisu i zákazníky. Proto bychom Vás rádi upozornili na skutečnost, kterou je omezení vstupu zákazníků na prodejnu a showroom. Vyčkejte, prosím, před prodejnou na příchod prodejců nebo nás kontaktujte z parkoviště telefonicky na čísle 602 554 510. Zakryjte si obličej rouškou nebo jiným krycím prvkem. Klíče od vozidla nevkládejte zaměstnancům do rukou. Se svým vozem na pokyn mechaniků najíždíte sami na hever a následně opouštíte servis. Po dobu přezouvání Vašeho vozu vyčkejte, prosím, na parkovišti nebo v blízkém okolí. V případě nepříznivého počasí doporučujeme volbu teplého, nepromokavého oblečení. Nedotýkejte se ploch častých kontaktů, jakými jsou např. kliky u dveří. Není v našich silách po každém kontaktu tyto plochy desinfikovat. Upřednostňujeme bezkontaktní platby. V případě platby hotovostí nás, prosím, předem upozorněte. Na požádání Vám rovněž rádi poskytneme ochranné rukavice.
Děkujeme za respektování přijatých opatření a těšíme se na Vaši návštěvu,
Váš MAKO CAR tým.

Podstrana AUTOKLIMATIZACE

AUTO KLIMATIZACE

Připadá Vám, že klimatizace ve Vašem autě již nemá takovou účinnost jako dříve? Nemusí to znamenat závadu, protože běžný únik chladícího media bývá kolem 20% za rok. Většinou stačí pouze doplnit médium v rámci běžné údržby naším plně automatickým přístrojem. Ten nejdřív odsaje zbytek původního média, které vyčistí, přidá požadované množství nového a klimatizační okruh znovu naplní. K tomu přimísí speciální olej, který promazává prvky klimatizace kvůli delší životnosti a také detekční kapalinu.

Pokud byla ztráta tlaku způsobena netěsností, pomocí této detekční kapaliny dokážeme snadno lokalizovat místo úniku a případně provézt opravu.

Při každém plnění klimatizace pročistíme speciálním přípravkem vzduchovody kterými k Vám proudí vzduch do interiéru. V těchto rozvodech se usazují různé bakterie a plísně. Po jejich vyčistění rázem zjistíte jak je vzduch z klimatizace čerstvý a svěží.

Je také samozřejmě nutné včas podle výměnných intervalů měnit pylový filtr.

Pokud je vzduch v autě cítit například po cigaretách, nebo po různých plísních, provádíme dezinfekci interiéru ozonem. Ozon, který vyrábí speciální přístroj má na neutralizaci bakterií a pohlcení zápachů 1000x vyšší účinnost než chlor. Interiér Vašeho automobilu bude nejen vonět novotou, ale všechny zdroje zápachu budou zcela zlikvidovány.

Kompletní proces dezinfekce trvá maximálně 1 hodinu.

Ceník práce
Plnění klimatizace. Odsátí, vyčištění a naplnění media, promazání media, vizuální kontrola funkčnosti (v případě doplnění media R134a účtujeme 1 gram za 2Kč) 1000,-
Mechanická práce 1/4 hod. 200,-
* Uvedené ceny jsou bez DPH