telefon

Zavolejte nám:
+420 602 554 510

otevírací doba

Otevírací doba:
PO - PÁ 8:00 - 18:00, *SO 9:00 - 13:00
*(duben, květen, říjen, listopad, prosinec)

file-text cart profile
Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o skutečnosti, že i v době koronavirové epidemie je Vám pneuservis MAKO CAR plně k dispozici ve standardní otevírací době. Na přezutí letních pneumatik se můžete objednávat v internetovém kalendáři na našich webových stránkách nebo telefonicky.
Rádi bychom Vás dále informovali, že naše firma přijala opatření, kterými se snažíme zabránit šíření případné nákazy mezi zaměstnanci pneuservisu i zákazníky. Proto bychom Vás rádi upozornili na skutečnost, kterou je omezení vstupu zákazníků na prodejnu a showroom. Vyčkejte, prosím, před prodejnou na příchod prodejců nebo nás kontaktujte z parkoviště telefonicky na čísle 602 554 510. Zakryjte si obličej rouškou nebo jiným krycím prvkem. Klíče od vozidla nevkládejte zaměstnancům do rukou. Se svým vozem na pokyn mechaniků najíždíte sami na hever a následně opouštíte servis. Po dobu přezouvání Vašeho vozu vyčkejte, prosím, na parkovišti nebo v blízkém okolí. V případě nepříznivého počasí doporučujeme volbu teplého, nepromokavého oblečení. Nedotýkejte se ploch častých kontaktů, jakými jsou např. kliky u dveří. Není v našich silách po každém kontaktu tyto plochy desinfikovat. Upřednostňujeme bezkontaktní platby. V případě platby hotovostí nás, prosím, předem upozorněte. Na požádání Vám rovněž rádi poskytneme ochranné rukavice.
Děkujeme za respektování přijatých opatření a těšíme se na Vaši návštěvu,
Váš MAKO CAR tým.

Podstrana OPRAVA ČELNÍHO SKLA

Opravy autoskel

Využijte možnosti opravy čelního skla a to ve špičkové kvalitě a uchraňte své vozidlo před možným poškozením. S pomocí špičkové technologie kterou používáme je možné velmi kvalitně opravit autosklo bez ohledu na stáří a tvar praskliny a to až do průměru 10cm! Ve všech případech totiž nemusí být provedena pouze výměna autoskla, která vlivem lidského faktoru představuje pro vozidlo riziko poškození karoserie a možnost vzniku netěsností.

Navíc z připojištění čelního skla vám každá pojišťovna opravu praskliny uhradí ve 100% výši, tedy bez nutnosti hradit spoluúčast.

Pomocí kvalitní německé technologie PS Service Systeme, která je schválena i Ministerstvem dopravy ČR se dá opravou praskliny do 1 hodiny dosáhnout obnovení původní pevnosti a stability autoskla, aniž by musel být provedena výměna. Bez problémů opravíme i čelní skla se zabudovaným vyhříváním. Nelze opravit pouze praskliny, které končí přímo u okraje skla, protože z praskliny se nejdřív odsává vzduch a poté je do praskliny vtlačována opravná pryskyřice, a to pod tlakem 15 bar.

Po ukončení práce je prasklina pouhým okem takřka neviditelná, přesto není povoleno vyhláškou Ministerstva dopravy opravovat praskliny přímo v zorném poli řidiče. Po naší opravě vozidlo vždy projde STK, vždy Vám vystavujeme certifikát, kde vyznačíme, na jakém místě bylo sklo opraveno.

Ceník práce
Oprava praskliny čelního skla 1000,-
Mechanická práce 1/4 hod. 200,-
* Uvedené ceny jsou bez DPH