telefon

Zavolejte nám:
+420 602 554 510

otevírací doba

Otevírací doba:
PO - PÁ 8:00 - 18:00, *SO 9:00 - 13:00
*(duben, květen, říjen, listopad, prosinec)

file-text cart profile

Podstrana OPRAVA ČELNÍHO SKLA

Opravy autoskel

Využijte možnosti opravy čelního skla a to ve špičkové kvalitě a uchraňte své vozidlo před možným poškozením. S pomocí špičkové technologie kterou používáme je možné velmi kvalitně opravit autosklo bez ohledu na stáří a tvar praskliny a to až do průměru 10cm! Ve všech případech totiž nemusí být provedena pouze výměna autoskla, která vlivem lidského faktoru představuje pro vozidlo riziko poškození karoserie a možnost vzniku netěsností.

Navíc z připojištění čelního skla vám každá pojišťovna opravu praskliny uhradí ve 100% výši, tedy bez nutnosti hradit spoluúčast.

Pomocí kvalitní německé technologie PS Service Systeme, která je schválena i Ministerstvem dopravy ČR se dá opravou praskliny do 1 hodiny dosáhnout obnovení původní pevnosti a stability autoskla, aniž by musel být provedena výměna. Bez problémů opravíme i čelní skla se zabudovaným vyhříváním. Nelze opravit pouze praskliny, které končí přímo u okraje skla, protože z praskliny se nejdřív odsává vzduch a poté je do praskliny vtlačována opravná pryskyřice, a to pod tlakem 15 bar.

Po ukončení práce je prasklina pouhým okem takřka neviditelná, přesto není povoleno vyhláškou Ministerstva dopravy opravovat praskliny přímo v zorném poli řidiče. Po naší opravě vozidlo vždy projde STK, vždy Vám vystavujeme certifikát, kde vyznačíme, na jakém místě bylo sklo opraveno.

Ceník práce
Oprava praskliny čelního skla 1000,-
Mechanická práce 1/4 hod. 200,-
* Uvedené ceny jsou bez DPH