telefon

Zavolejte nám:
+420 602 554 510

otevírací doba

Otevírací doba:
PO - PÁ 8:00 - 18:00, *SO 9:00 - 13:00
*(duben, květen, říjen, listopad, prosinec)

file-text cart profile

Podstrana OPRAVY LITÝCH KOL

Opravy litých kol

Vzhledem k nepříliš dobrému stavu našich silnic se může stát, že po projetí nerovnosti na vozovce dojde k deformaci disku kola. Následná jízda s takovým kolem může být nejen nepříjemná přenosem vibrací do volantu, ale chvění také poškozuje ložiska kol, ramena a tlumiče. Není vždy nutné kupovat drahé nové kolo.

My Vám zkontrolujeme rozsah poškození a odborně posoudíme, zda lze ještě takový disk bezpečně opravit bez ztráty pevnosti, a pokud je to možné, disk odborně opravíme. Cena takové opravy se pohybuje od 1 000,- Kč do 1 500,- Kč bez DPH podle rozsahu poškození.

Také se Vám stalo, že jste odřeli kola při parkování, nebo při zajíždění do úzkého podzemního parkoviště někde v centru Prahy? Na kolo se pak nemůžete ani podívat, jak je ošklivé. My provádíme opravu lakováním vždy jen té části, která je poškozena, a to tak, že ani většinou nepoznáte, kde byl lak poškozený.

Cena takového lakování se pohybuje od 400,-Kč bez DPH. Pokud je nutné lakovat komplet celé kolo, cena se pohybuje od 1 500,- Kč do 2 000,-Kč bez DPH.

Máte odřená kola, která mají leštěnou čelní plochu, a leštěný hliník je opatřen pouze bezbarvým krycím lakem?

Žádný problém. Disk kola přeleštíme a leštěný hliník ošetříme nanotechnologií proti další oxidaci.

Cena leštění se pohybuje od 400,-Kč bez DPH.