telefon

Zavolejte nám:
+420 602 554 510

otevírací doba

Otevírací doba:
PO - PÁ 8:00 - 18:00, *SO 9:00 - 13:00
*(duben, květen, říjen, listopad, prosinec)

file-text cart profile
Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o skutečnosti, že i v době koronavirové epidemie je Vám pneuservis MAKO CAR plně k dispozici ve standardní otevírací době. Na přezutí letních pneumatik se můžete objednávat v internetovém kalendáři na našich webových stránkách nebo telefonicky.
Rádi bychom Vás dále informovali, že naše firma přijala opatření, kterými se snažíme zabránit šíření případné nákazy mezi zaměstnanci pneuservisu i zákazníky. Proto bychom Vás rádi upozornili na skutečnost, kterou je omezení vstupu zákazníků na prodejnu a showroom. Vyčkejte, prosím, před prodejnou na příchod prodejců nebo nás kontaktujte z parkoviště telefonicky na čísle 602 554 510. Zakryjte si obličej rouškou nebo jiným krycím prvkem. Klíče od vozidla nevkládejte zaměstnancům do rukou. Se svým vozem na pokyn mechaniků najíždíte sami na hever a následně opouštíte servis. Po dobu přezouvání Vašeho vozu vyčkejte, prosím, na parkovišti nebo v blízkém okolí. V případě nepříznivého počasí doporučujeme volbu teplého, nepromokavého oblečení. Nedotýkejte se ploch častých kontaktů, jakými jsou např. kliky u dveří. Není v našich silách po každém kontaktu tyto plochy desinfikovat. Upřednostňujeme bezkontaktní platby. V případě platby hotovostí nás, prosím, předem upozorněte. Na požádání Vám rovněž rádi poskytneme ochranné rukavice.
Děkujeme za respektování přijatých opatření a těšíme se na Vaši návštěvu,
Váš MAKO CAR tým.

Podstrana OPRAVY LITÝCH KOL

Opravy litých kol

Vzhledem k nepříliš dobrému stavu našich silnic se může stát, že po projetí nerovnosti na vozovce dojde k deformaci disku kola. Následná jízda s takovým kolem může být nejen nepříjemná přenosem vibrací do volantu, ale chvění také poškozuje ložiska kol, ramena a tlumiče. Není vždy nutné kupovat drahé nové kolo.

My Vám zkontrolujeme rozsah poškození a odborně posoudíme, zda lze ještě takový disk bezpečně opravit bez ztráty pevnosti, a pokud je to možné, disk odborně opravíme. Cena takové opravy se pohybuje od 1 000,- Kč do 1 500,- Kč bez DPH podle rozsahu poškození.

Také se Vám stalo, že jste odřeli kola při parkování, nebo při zajíždění do úzkého podzemního parkoviště někde v centru Prahy? Na kolo se pak nemůžete ani podívat, jak je ošklivé. My provádíme opravu lakováním vždy jen té části, která je poškozena, a to tak, že ani většinou nepoznáte, kde byl lak poškozený.

Cena takového lakování se pohybuje od 400,-Kč bez DPH. Pokud je nutné lakovat komplet celé kolo, cena se pohybuje od 1 500,- Kč do 2 000,-Kč bez DPH.

Máte odřená kola, která mají leštěnou čelní plochu, a leštěný hliník je opatřen pouze bezbarvým krycím lakem?

Žádný problém. Disk kola přeleštíme a leštěný hliník ošetříme nanotechnologií proti další oxidaci.

Cena leštění se pohybuje od 400,-Kč bez DPH.