telefon

Zavolejte nám:
+420 602 554 510

otevírací doba

Otevírací doba:
PO - PÁ 8:00 - 18:00, *SO 9:00 - 13:00
*(duben, květen, říjen, listopad, prosinec)

file-text cart profile
Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o skutečnosti, že i v době koronavirové epidemie je Vám pneuservis MAKO CAR plně k dispozici ve standardní otevírací době. Na přezutí letních pneumatik se můžete objednávat v internetovém kalendáři na našich webových stránkách nebo telefonicky.
Rádi bychom Vás dále informovali, že naše firma přijala opatření, kterými se snažíme zabránit šíření případné nákazy mezi zaměstnanci pneuservisu i zákazníky. Proto bychom Vás rádi upozornili na skutečnost, kterou je omezení vstupu zákazníků na prodejnu a showroom. Vyčkejte, prosím, před prodejnou na příchod prodejců nebo nás kontaktujte z parkoviště telefonicky na čísle 602 554 510. Zakryjte si obličej rouškou nebo jiným krycím prvkem. Klíče od vozidla nevkládejte zaměstnancům do rukou. Se svým vozem na pokyn mechaniků najíždíte sami na hever a následně opouštíte servis. Po dobu přezouvání Vašeho vozu vyčkejte, prosím, na parkovišti nebo v blízkém okolí. V případě nepříznivého počasí doporučujeme volbu teplého, nepromokavého oblečení. Nedotýkejte se ploch častých kontaktů, jakými jsou např. kliky u dveří. Není v našich silách po každém kontaktu tyto plochy desinfikovat. Upřednostňujeme bezkontaktní platby. V případě platby hotovostí nás, prosím, předem upozorněte. Na požádání Vám rovněž rádi poskytneme ochranné rukavice.
Děkujeme za respektování přijatých opatření a těšíme se na Vaši návštěvu,
Váš MAKO CAR tým.

Podstrana GEOMETRIE

GEOMETRIE

Správnost seřízené geometrie určuje postavení kol (odklon a sbíhavost) vůči vozovce. Kontrolovat by se měla alespoň jednou za rok nebo vždy, když máte pocit, že ta díra v silnici, kterou jste vymetli, byla už moc veliká. Špatnou geometrii nejlépe odhalíte na nerovnoměrně a podezřele rychle sjetých pneumatikách. Díky správně seřízené geometrii předejdete celé řadě zbytečných komplikací.

Dobrá geometrie náprav je totiž důležitá pro zachování životnosti pneumatik a přesné ovládání vozu, které je nezbytné pro bezpečnou jízdu.

U nás máte jistotu přesného zaměření a správného seřízení geometrie na kvalitním 3D zařízení Hofmann, které nám ani nedovolí chybovat a geometrii nastavit špatně. Před vlastním seřízením také kontrolujeme stav podvozku Vašeho auta, odhalíme případné vůle v čepech a ramenech náprav.

Pečlivě také dbáme na to, aby byl volant po seřízení přesně s osou jízdy, proto před předáním auta zákazníkovi ještě provedeme krátkou zkušební jízdu.

Po ukončení prací vytiskneme zákazníkovi protokol, kde je vyznačen stav geometrie před změřením, červenou barvou označeny špatné hodnoty, vedle černou barvou jaké mají být správné hodnoty a za tím zelenou barvou hodnoty po kompletním seřízení. Tak máte Vy jako zákazník jistotu, že máte geometrii dobře nastavenou a že již nebude docházet k nestejnoměrnému a rychlému opotřebování pneumatik, které by se následně prodražilo nutností vyměnit pneumatiky za nové.

Ceník práce
Zaměření geometrie kol, vytisknutí protokolu (seřízení účtujeme hodinovou sazbou) 800,-
Mechanická práce 1/4 hod. 200,-
* Uvedené ceny jsou bez DPH