telefon

Zavolejte nám:
+420 602 554 510

otevírací doba

Otevírací doba:
PO - PÁ 8:00 - 18:00, *SO 9:00 - 13:00
*(duben, květen, říjen, listopad, prosinec)

file-text cart profile
Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o skutečnosti, že i v době koronavirové epidemie je Vám pneuservis MAKO CAR plně k dispozici ve standardní otevírací době. Na přezutí letních pneumatik se můžete objednávat v internetovém kalendáři na našich webových stránkách nebo telefonicky.
Rádi bychom Vás dále informovali, že naše firma přijala opatření, kterými se snažíme zabránit šíření případné nákazy mezi zaměstnanci pneuservisu i zákazníky. Proto bychom Vás rádi upozornili na skutečnost, kterou je omezení vstupu zákazníků na prodejnu a showroom. Vyčkejte, prosím, před prodejnou na příchod prodejců nebo nás kontaktujte z parkoviště telefonicky na čísle 602 554 510. Zakryjte si obličej rouškou nebo jiným krycím prvkem. Klíče od vozidla nevkládejte zaměstnancům do rukou. Se svým vozem na pokyn mechaniků najíždíte sami na hever a následně opouštíte servis. Po dobu přezouvání Vašeho vozu vyčkejte, prosím, na parkovišti nebo v blízkém okolí. V případě nepříznivého počasí doporučujeme volbu teplého, nepromokavého oblečení. Nedotýkejte se ploch častých kontaktů, jakými jsou např. kliky u dveří. Není v našich silách po každém kontaktu tyto plochy desinfikovat. Upřednostňujeme bezkontaktní platby. V případě platby hotovostí nás, prosím, předem upozorněte. Na požádání Vám rovněž rádi poskytneme ochranné rukavice.
Děkujeme za respektování přijatých opatření a těšíme se na Vaši návštěvu,
Váš MAKO CAR tým.

Podstrana BRZDOVÉ CENTRUM

Brzdové centrum

Provádíme kompletní diagnostiku brzdového systému, vymazání původních intervalů výměny brzdových destiček a nastavení nových. Měříme stav brzdové kapaliny. U automobilů s elektrickou ruční brzdou po výměně destiček tuto funkci správně nastavíme.

Odborně měníme a opravujeme brzdové segmenty, jako jsou destičky, kotouče, brzdové hadičky a brzdové trubičky. Běžné výměny provádíme expresně na počkání. Používáme pouze kvalitní komponenty renomovaných výrobců, jako jsou TEXTAR, JURID, BREMBO, ATE a pokud to lze, vždy dodáváme shodné díly s originální výbavou.

Víte, že brzdová kapalina se musí měnit každé 2 roky? Je to proto, že brzdová kapalina pohlcuje vzdušnou vlhkost a tím se snižuje její bod varu. Při brzdění vzniká teplo, kapalina se extrémně zahřívá, a pokud její teplota překročí bod varu, snižuje se brzdový účinek, a může se stát, že auto přestane brzdit úplně. Mnoho motoristů toto riziko podceňuje.

My Vám změříme bod varu brzdové kapaliny a na počkání kapalinu vyměníme za novou plně automatickým přístrojem ATE, který starou kapalinu zcela nahradí za novou, a to i u novějších vozů, které mají brzdový okruh propojený se systémem jízdní stability, ABS, ASR a dalšími. U moderních automobilů tedy již nelze vyměnit kapalinu běžně známým způsobem, kdy jeden našlapuje pedál a druhý povoluje odvzdušňovací šroubek.

Ceník práce
Mechanická práce 1/4 hod. 200,-
Výměna brzdové kapaliny 1000,-
* Uvedené ceny jsou bez DPH