telefon

Zavolejte nám:
+420 602 554 510

otevírací doba

Otevírací doba:
PO - PÁ 8:00 - 18:00, *SO 9:00 - 13:00
*(duben, květen, říjen, listopad, prosinec)

file-text cart profile

Podstrana BRZDOVÉ CENTRUM

Brzdové centrum

Provádíme kompletní diagnostiku brzdového systému, vymazání původních intervalů výměny brzdových destiček a nastavení nových. Měříme stav brzdové kapaliny. U automobilů s elektrickou ruční brzdou po výměně destiček tuto funkci správně nastavíme.

Odborně měníme a opravujeme brzdové segmenty, jako jsou destičky, kotouče, brzdové hadičky a brzdové trubičky. Běžné výměny provádíme expresně na počkání. Používáme pouze kvalitní komponenty renomovaných výrobců, jako jsou TEXTAR, JURID, BREMBO, ATE a pokud to lze, vždy dodáváme shodné díly s originální výbavou.

Víte, že brzdová kapalina se musí měnit každé 2 roky? Je to proto, že brzdová kapalina pohlcuje vzdušnou vlhkost a tím se snižuje její bod varu. Při brzdění vzniká teplo, kapalina se extrémně zahřívá, a pokud její teplota překročí bod varu, snižuje se brzdový účinek, a může se stát, že auto přestane brzdit úplně. Mnoho motoristů toto riziko podceňuje.

My Vám změříme bod varu brzdové kapaliny a na počkání kapalinu vyměníme za novou plně automatickým přístrojem ATE, který starou kapalinu zcela nahradí za novou, a to i u novějších vozů, které mají brzdový okruh propojený se systémem jízdní stability, ABS, ASR a dalšími. U moderních automobilů tedy již nelze vyměnit kapalinu běžně známým způsobem, kdy jeden našlapuje pedál a druhý povoluje odvzdušňovací šroubek.

Ceník práce
Mechanická práce 1/4 hod. 200,-
Výměna brzdové kapaliny 1000,-
* Uvedené ceny jsou bez DPH